Novinky

Vyhrajte víkend pro dva v Salcburku

Vyhrajte víkend pro dva v Salcburku
  • 1. května
  • |
  • 2017

Stejně jako v loňském roce, jsme i letos pro všechny naše zákazníky, kteří v průběhu května a června provedou nákup v oficiálním e-shopu Olympus, připravili letní soutěž o atraktívní víkendové pobyty v Rakousku. Každý měsíc vylosujeme jednoho výherce, který získá dárkový poukaz pro 2 osoby na 3denní pobyt ve 4* hotelu v překrásném a úžasně fotogenickém Salcburku, a to včetně Salcburských karet. 

JAK SE ZAPOJIT DO SOUTĚŽE?

Zapojit se do soutěže je více než jednoduché. Stačí, když v období od 1. 5. 2018 do 30. 6. 2018 nakoupíte v e-shopu Olympus a po odeslání objednávky odpovíte na jednoduchou otázku. Pak již pouze čekáte, zda se na Vás usměje štěstí.

Salzburg - staré město

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

Kromě pobytu v příjemném 4* hotelu se snídání získáte navíc Salcburkskou kartu, díky které můžete jednoduchým a pohodlným způsobem poznávat Mozartovo město. Bezplatný přístup k pamětihodnostem, bezplatné užívání veřejných dopravních prostředků a celá řada dalších výhod vám umožní prožít v Salcburku nezapomenutelnou a jedinečnou dovolenou.

Výhody Salcburkské karty:

  • zdarma jednorázový přístup ke všem pamětihodnostem města a do muzeí
  • bezplatná přeprava veřejnými dopravními prostředky (vč. jízdy lanovkou na pevnost Hohensalzburg a na Untersberg, plavby lodí po Salzachu okruh I)
  • atraktivní slevy při návštěvách kulturních pořadů
  • dodatečné slevy u mnoha výletních cílů
  • částečně přednostní a rychlý přístup bez čekání ve frontách u pokladen

SALCBURK - MĚSTO TISÍCE FOTOMOTIVŮ

Rakouský Salcburk je jedinečný – a to v každém směru. Kdo na sebe jednou nechá působit kouzlo světově proslulého Mozartova města, ten zůstane okouzlen navždy. Jeho zcela mimořádný půvab je dílem harmonické souhry krajiny a architektury, umění a kultury, stejně jako tradice a moderny v malém kompaktním prostoru.

Salzburg - noční pohled

Jako rodiště a působiště Wolfganga Amadea Mozarta a jako dějiště Salcburského festivalu je Salcburk světově proslulý. Podíváte-li se blíže, objevíte dokonalou harmonii přírody a architektury zasazené v nádherném panoramatu okolních hor a jezer. Procházka barokním městem na břehu řeky Salzach, které je na seznamu světového dědictví UNESCO na návštěvníka dýchne historií a zároveň připraví překvapivé moderní pohledy.

Zámek Mirabell a okolní zahrada nabízejí ohromující pohlednicový výhled na symbol Salzburgu, mohutnou pevnost Hohensalzburg z 11. století, trůnící majestátně naproti Muzea moderny na hoře Mönchsberg. Srdcem starého města je středověká Getreidegasse, kde se narodil nejslavnější syn Salcburku. W.A. Mozart a která dnes patří k nejkrásnějším a nejnavštěvovanějším nákupním ulicím světa.

Salzburg - hudební festival

Lidé se zde rádi setkávájí v tradičních kavárnách u „Melange“ (káva s našlehaným mlékem) nebo „Großer Brauner“ (dvojité expresso) v kavárně Tomaselli, nejstarší kavárně Rakouska, nebo hned naproti v kavárně Fürst, kde můžete ochutnat originální Mozartovy koule, které zde dodnes ručně vyrábí pravnuk jejich vynálezce. Večer si pak můžete vychutnat v nejstarším restaurantu ve střední Evropě, v Klášterním sklepě Sv. Petra, a nejlépe při Mozartovské večeři. Kdo to má raději trochu modernější, určitě by neměl vynechat Red Bull Hangar 7, synonymum avantgardní architektury, moderního umění a špičkové gastronomie.

Více informací o tomto úžasném městě naleznete na www.salzburg.info/cs

Výherce za měsíc květen: Veronika J., Hradec Králové

Výherce za měsíce červen: Stanislav J., Olomouc

 

 

Novinky v e-shopu

Novinka
Olympus WJ-2

Větrné chránítko určené pro lineární záznamníky Olympus LS-P1, LS-P2 a LS-P4, které zabraňuje nechtěnému šumu způsobeného větrem. Skvělý doplněk při nahrávání ve větrných klimatických podmínkách. 

  do 4 pracovních dnů 1 099 + přidat k porovnání

Novinka
Olympus silikonové pouzdro CSCH-126

Vysoce odolné antistatické silikonové pouzdro s malým gripem pro pohodlné držení určené speciálně pro outdoorový fotoaparát Olympus TG-5. Poskytuje dokonalou ochranu proti drsnému zacházení a přitom zachovává 100% funkčnost všech ovládacích prvků fotoaparátu.

  na dotaz 899 + přidat k porovnání