Novinky

Vyhrajte víkend pro dva v Salcburku

Vyhrajte víkend pro dva v Salcburku
  • 1. května
  • |
  • 2017

Stejně jako v loňském roce, jsme i letos pro všechny naše zákazníky, kteří v průběhu května a června provedou nákup v oficiálním e-shopu Olympus, připravili letní soutěž o atraktívní víkendové pobyty v Rakousku. Každý měsíc vylosujeme jednoho výherce, který získá dárkový poukaz pro 2 osoby na 3denní pobyt ve 4* hotelu v překrásném a úžasně fotogenickém Salcburku, a to včetně Salcburských karet. 

JAK SE ZAPOJIT DO SOUTĚŽE?

Zapojit se do soutěže je více než jednoduché. Stačí, když v období od 1. 5. 2018 do 30. 6. 2018 nakoupíte v e-shopu Olympus a po odeslání objednávky odpovíte na jednoduchou otázku. Pak již pouze čekáte, zda se na Vás usměje štěstí.

Salzburg - staré město

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

Kromě pobytu v příjemném 4* hotelu se snídání získáte navíc Salcburkskou kartu, díky které můžete jednoduchým a pohodlným způsobem poznávat Mozartovo město. Bezplatný přístup k pamětihodnostem, bezplatné užívání veřejných dopravních prostředků a celá řada dalších výhod vám umožní prožít v Salcburku nezapomenutelnou a jedinečnou dovolenou.

Výhody Salcburkské karty:

  • zdarma jednorázový přístup ke všem pamětihodnostem města a do muzeí
  • bezplatná přeprava veřejnými dopravními prostředky (vč. jízdy lanovkou na pevnost Hohensalzburg a na Untersberg, plavby lodí po Salzachu okruh I)
  • atraktivní slevy při návštěvách kulturních pořadů
  • dodatečné slevy u mnoha výletních cílů
  • částečně přednostní a rychlý přístup bez čekání ve frontách u pokladen

SALCBURK - MĚSTO TISÍCE FOTOMOTIVŮ

Rakouský Salcburk je jedinečný – a to v každém směru. Kdo na sebe jednou nechá působit kouzlo světově proslulého Mozartova města, ten zůstane okouzlen navždy. Jeho zcela mimořádný půvab je dílem harmonické souhry krajiny a architektury, umění a kultury, stejně jako tradice a moderny v malém kompaktním prostoru.

Salzburg - noční pohled

Jako rodiště a působiště Wolfganga Amadea Mozarta a jako dějiště Salcburského festivalu je Salcburk světově proslulý. Podíváte-li se blíže, objevíte dokonalou harmonii přírody a architektury zasazené v nádherném panoramatu okolních hor a jezer. Procházka barokním městem na břehu řeky Salzach, které je na seznamu světového dědictví UNESCO na návštěvníka dýchne historií a zároveň připraví překvapivé moderní pohledy.

Zámek Mirabell a okolní zahrada nabízejí ohromující pohlednicový výhled na symbol Salzburgu, mohutnou pevnost Hohensalzburg z 11. století, trůnící majestátně naproti Muzea moderny na hoře Mönchsberg. Srdcem starého města je středověká Getreidegasse, kde se narodil nejslavnější syn Salcburku. W.A. Mozart a která dnes patří k nejkrásnějším a nejnavštěvovanějším nákupním ulicím světa.

Salzburg - hudební festival

Lidé se zde rádi setkávájí v tradičních kavárnách u „Melange“ (káva s našlehaným mlékem) nebo „Großer Brauner“ (dvojité expresso) v kavárně Tomaselli, nejstarší kavárně Rakouska, nebo hned naproti v kavárně Fürst, kde můžete ochutnat originální Mozartovy koule, které zde dodnes ručně vyrábí pravnuk jejich vynálezce. Večer si pak můžete vychutnat v nejstarším restaurantu ve střední Evropě, v Klášterním sklepě Sv. Petra, a nejlépe při Mozartovské večeři. Kdo to má raději trochu modernější, určitě by neměl vynechat Red Bull Hangar 7, synonymum avantgardní architektury, moderního umění a špičkové gastronomie.

Více informací o tomto úžasném městě naleznete na www.salzburg.info/cs

Výherce za měsíc květen: Veronika J., Hradec Králové

Výherce za měsíce červen: Stanislav J., Olomouc

 

 

Novinky v e-shopu

Novinka
Lowepro GearUp Pouch Medium

Multifunkční GearUp pouzdro střední velikosti je skvělým společníkem na cesty. Díky vnitřnímu uspořádání již nebudete muset svou digitální techniku a příslušenství (kabely, krytky, karty, redukce, adaptéry, baterky, nabíječky apod.) nikdy více hledat. Navíc jim pouzdro poskytuje skvělou ochranu před poškozením. Jednoduše jej vložíte do svého cestovního zavazadla (brašna, batoh, kufr) a můžete vyrazit na cesty. 

  do 3 pracovních dnů 699 + přidat k porovnání

Novinka
Lowepro GearUp Case Large

V multifunkčním GearUp pouzdře díky vnitřnímu uspořádání nebudete muset svou digitální techniku a příslušenství (kabely, krytky, karty, redukce, adaptéry, baterky, nabíječky apod.) na cestách již nikdy více hledat. Navíc jim pouzdro poskytuje skvělou ochranu před poškozením. Jednoduše jej vložíte do svého cestovního zavazadla (brašna, batoh, kufr) a můžete vyrazit.

  do 3 pracovních dnů 899 + přidat k porovnání

Novinka
Olympus WJ-2

Větrné chránítko určené pro lineární záznamníky Olympus LS-P1, LS-P2 a LS-P4, které zabraňuje nechtěnému šumu způsobeného větrem. Skvělý doplněk při nahrávání ve větrných klimatických podmínkách. 

  do 4 pracovních dnů 1 099 + přidat k porovnání