Novinky

VYHRAJTE VÍKEND U ATTERSKÉHO JEZERA

VYHRAJTE VÍKEND U ATTERSKÉHO JEZERA
  • 5. srpna
  • |
  • 2019

Neuděláte na cestách bez svého fotoaparátu ani krok? Neustále hledáte tu nejlepší fotku do alba nebo na Instagram? Pak je další letní soutěž o víkendové pobyty u okouzlujícího rakouského jezera Attersee, určená právě vám.

 

PRÁZDNINOVÝ REGION ATTERSEE – ATTERGAU

Ledovcové jezero Attersee symbolizuje tmavě tyrkysově modrou vodu s kvalitou pitné vody a Attergau půvabně kopcovitou krajinu s úžasným výhledem! Díky propojení stoletou Attergauskou dráhou se lze z Attergau pohodlně dostat přes další obce až k Attersee, největšímu jezeru Rakouska s kvalitou pitné vody.

Společným znakem obou oblastí je všudypřítomná pohostinnost a regionální kulinářské speciality. Ne nadarmo se zde usazovali již obyvatelé kůlových staveb, Keltové i staří Římané, ale také známí a slavní umělci minulosti i současnosti! Objevte i Vy malebnou přírodní a kulturní krajinu, dechberoucí horské kulisy a nespočet možností sportovního vyžití ve vzduchu, na souši, ve vodě nebo pod vodou. Nádherné místo, které stojí za návštěvu.

Více informací o regionu Attersee – Attergau najdete na www.attersee-attergau.at

JAK SOUTĚŽIT?

Zapojit se do soutěže je více než jednoduché. Stačí, když v období od 1. 8. do 30. 9. 2019 nakoupíte v e-shopu Olympus a po odeslání objednávky odpovíte na jednoduchou otázku. Pak již pouze čekáte, zda se na vás usměje štěstí.

CO MŮŽETE VYHRÁT?

Ve hře jsou dva pobyty pro dvě osoby na dva dny v regionu Attersee – Attergau v Rakousku.

  1. VÝHRA – Poukaz do hotelu Aichinger v Nußdorf am Attersee

Výhra zahrnuje:

 

  1. VÝHRA – Poukaz do penzionu Gasthaus Sonne v Weyregg am Attersee

Výhra zahrnuje:

 

 

 

Novinky v e-shopu

Novinka
National Geographic Earth Explorer Messenger S

Ramenní brašna National Geographic Earth Explorer Messenger S je určena pro ochranu a bezpečnou přepravu CSC nebo DSLR fotoaparátů, objektivů, notebooku, tabletu a osobních věcí. Stvořena pro fotografy a cestovatele, kteří ocení možnosti vnitřního rozložení a možnost pomocí pásku na zadní straně brašny uchycení na cestovní kufr. Samozřejmostí jsou odolné vnější materiály ošetřené speciální impregnací pro větší odolnost proti vlhkosti. Pro extrémní klimatické podmínky je součástí všitá pláštěnka AWC. Objevování nových destinací a kultury je s touto brašnou radost!

  do 4 pracovních dnů 2 990 + přidat k porovnání

Novinka
National Geographic Africa Vertical Pouch

Pouzdro s ramenním popruhem National Geographic Vertical Pouch se vyznačuje přírodními materiály nejvyšší kvality (hrubé plátno, bavlna, mosazné komponenty) a originálním designem. Neformální vzhled ji předurčuje ke každodennímu využití, navíc tak spolehlivě ochrání a CSC fotoaparát s pancake objektivem. Díky použitým materiálům naplňuje brašna řady Africa motto společnosti National Geographic - "Inspirovat každého člověka, aby svým dílem přispěl k ochraně planety."   

  do 4 pracovních dnů 799 + přidat k porovnání

Novinka
Lowepro GearUp Pouch Medium

Multifunkční GearUp pouzdro střední velikosti je skvělým společníkem na cesty. Díky vnitřnímu uspořádání již nebudete muset svou digitální techniku a příslušenství (kabely, krytky, karty, redukce, adaptéry, baterky, nabíječky apod.) nikdy více hledat. Navíc jim pouzdro poskytuje skvělou ochranu před poškozením. Jednoduše jej vložíte do svého cestovního zavazadla (brašna, batoh, kufr) a můžete vyrazit na cesty. 

  do 3 pracovních dnů 699 + přidat k porovnání

Novinka
National Geographic Tripod PHMIDI

Stativ National Geographic PHMIDI je určen pro práci s kompaktními, ultra zoom a CSC (MirrorLess)fotoaparáty. Stativ se vyznačuje kvalitou použitých materiálů, precizním výrobním zpracováním, nízkouhmotností a kompaktními transportními rozměry. Stativ PHMIDI je vyroben z odlehčeného hliníku (nohy) akompozitního plastu (růžice, svorky, hlava). Stativ je osazen 3-osou pákovou hlavou s rychloupínacímmechanismem a vodováhou. Hlavu lze aretovat ve 3 osách pomocí jedné ovládací páky a 2 aretačníchšroubů. Radiální vzpěry mezi nohami a středovou tyčí zvyšují celkovou stabilitu stativu. Stativ je dodávánvčetně transportního pouzdra National Geographic.

  do 4 pracovních dnů 599 + přidat k porovnání

Novinka
Olympus silikonové pouzdro CSCH-127

Vysoce odolné antistatické silikonové pouzdro s malým gripem pro pohodlné držení určené speciálně pro outdoorový fotoaparát Olympus TG-6. Poskytuje dokonalou ochranu proti drsnému zacházení a přitom zachovává 100% funkčnost všech ovládacích prvků fotoaparátu.

  do 4 pracovních dnů 999 + přidat k porovnání

Novinka
National Geographic Tripod PH001

Stativ National Geographic PH001 se vyznačuje kvalitou použitých materiálů, precizním výrobnímzpracováním, praktickým a rychlým ovládáním výšky a polohování a možností aretace hlavy odděleně vetřech osách. Stativ je vyroben z odlehčeného hliníku (nohy) a kompozitního plastu (růžice, svorky, hlava), jeosazen 3-osou pákovou hlavou s rychloupínacím mechanismem a vodováhou. Druhá vodováha je osazenana růžici (těle) stativu. Plynulý posuv středové tyče je zajištěn kličkou a ozubeným převodem. Radiální vzpěrymezi nohami a středovou tyčí zvyšují celkovou stabilitu stativu. Stativ je dodáván včetně transportníhopouzdra. Stativ National Geographic PH001 je určen pro práci s DSLR a CSC fotoaparáty.

  do 4 pracovních dnů 1 390 + přidat k porovnání