Novinky

NOVÁ JEDNIČKA JE TU!

NOVÁ JEDNIČKA JE TU!
 • 12. února
 • |
 • 2020

Právě na trh uvádíme nový profesionální fotoaparát. Nabízí úžasnou obrazovou kvalitu v mimořádně kompaktním a lehkém provedení. S novým OM-D E-M1 Mark III poznají profesionální fotografové prakticky neomezené možnosti v jakékoli situaci.

Fotoaparát stvořený pro dokonalé snímky nabízí nejlepší systém stabilizace obrazu na světě, umožňující prodloužit expozici až o 7,5 kroku. Nejnovější OM-D model disponuje novým obrazovým procesorem (TruePic IX), vysoce přesným a rychlým autofokusem a dalšími mimořádnými fotografickými funkcemi.

Prohlédněte si zblízka nový profi foťák OM-D E-M1 Mark III

 E-M1 Mark III - velký display  E-M1 Mark III - tělo E-M1 Mark III - s bleskem

Svou kompaktní a lehkou konstrukcí mění definici pohotového fotoaparátu, a to bez kompromisů ve výkonu nebo kvalitě zobrazení. Ve spojení s rozsáhlou řadou vysoce kvalitních objektivů M.Zuiko nabízí profesionálním tvůrcům prakticky neomezený prostor pro naplnění jejich kreativních vizí. A to při polovičních rozměrech a hmotnosti oproti ostatním systémům s výměnnými objektivy.

Přestože nový profi fotoaparát OM-D E-M1 Mark III nalezne uplatnění ve všech oblastech fotografie, je díky svým schopnostem obzvlášť užitečný v terénu, např. při fotografování divoké přírody, v krajinářské a portrétní fotografii, ale také při natáčení akčních "run-and-gun" videí.

Nechte se provést všemi funkcemi a vylepšeními OM-D E-M1 Mark III

OM-D E-M1 Mark III:

 • Kompaktní a lehké, ale robustní tělo z hořčíkové slitiny, stvořené pro vynikající mobilitu
 • Nejvýkonnější stabilizace obrazu na světě, s možností prodloužení expozice až o 7,5 kroku1
 • Vysoce ceněná odolnost přístrojů Olympus proti povětrnostním vlivům zaručuje ochranu proti prachu mrazu a stříkající vodě
 • Nový obrazový procesor TruPic IX zaručuje svižnou reakci a unikátní fotografické funkce
 • 20,4 MP Live MOS snímač s proslulou technologií SSWF a speciální povrchovou úpravou pro eliminaci prachu
 • AF systém se 121 křížovými zaostřovacími body s fázovou detekcí na obrazovém čipu, s různými možnostmi nastavení a režimy AF Target
 • Vylepšená ergonomie s multifunkčním voličem pro rychlé posouvání AF oblasti.
 • Rozměry: Š 134,1mm x V 90,9mm x H 68,9mm
  Hmotnost: cca. 504g (pouze tělo), 580g (s baterií a SD kartou)

Novinky v e-shopu

Novinka
National Geographic Africa Camera Insert M

Technická polstrovaná brašna (fotovanička) National Geographic Africa Camera Insert M je ideální pro ochranu a transport DSLR a CSC fotoaparát ua 1-2 objektivů. Lze ji použít samostatně nebo v jakémkoliv cestovním zavazadle příslušné velikosti. Vnější látka je inspirována motivy kulturami afrických domorodých kmenů.

  do týdne 699 + přidat k porovnání

Novinka Doprava zdarma
Lowepro batoh Fastpack 250 AW III Black

Tříkomorové foto batohy Fastpack AW III  kombinují funkční prvky předchozích produktový řad Fastpack II a Fastpack DV. Batohy se vyznačují moderním nadčasovým designem, funkční konstrukcí (3 samostatné komory), větším úložným prostorem při menší hmotnosti,  rychlým bočním přístupem do fotokomory, samostatnou komorou pro notebook, tablet a dokumenty, novými odolnými vnějšími materiály. 

  na dotaz 3 490 + přidat k porovnání

Novinka Dárek Doprava zdarma
National Geographic Africa Backpack M + stativ ZDARMA

Dvoukomorový batoh National Geographic Africa Backpack M lze v případě potřeby přestavět na jednokomorový cestovní batoh. Spodní fotokomoru můžete přizpůsobit tvar ua velikosti uložené techniky pomocí vyjímatelných dělících příček. Inspirace africkou divočinou mu dodává jedinečný neformální vzhled umocněný použitím přírodních materiálů, jako je hrubé plátno, bavlna a kůže. Díky jejich ošetření speciální impregnací pro větší odolnost tak poskytuje maximální bezpečí pro přepravovaný DSLR nebo CSC fotoaparát, notebook nebo tablet, další objketivy, fotoapříslušenství a stativ osobní věci. Využití přírodních materiálů nejvyšší kvality, dokonalý design a především funkčnost pak naplňují základní motto National Geographic Society: "Inspirovat každého člověka, aby svým dílem přispěl k ochraně planety Země."

  do týdne 4 290 + přidat k porovnání

Novinka Dárek Doprava zdarma
National Geographic Earth Explorer Messenger M + stativ ZDARMA

Ramenní brašna National Geographic Earth Explorer Messenger M je stvořena pro fotografy a cestovatele, kteří ocení možnosti vnitřního rozložení a možnost pomocí pásku na zadní straně brašny uchycení na cestovní kufr. Samozřejmostí jsou odolné vnější materiály ošetřené speciální impregnací pro větší odolnost proti vlhkosti. Pro extrémní klimatické podmínky je součástí všitá pláštěnka AWC. Iddální pro ochranu a bezpečnou přepravu CSC nebo DSLR fotoaparátů, objektivů, notebooku, tabletu a osobních věcí. Objevování nových destinací a kultury je s touto brašnou radost!

  do týdne 3 490 + přidat k porovnání

Novinka Akce Dárek Doprava zdarma
National Geographic Africa Messenger M + stativ ZDARMA

S nadčasovou brašnou National Geographic Africa Messenger M z produktové řady Africa si na svých cestách budete připadat jako uprostřed africké divočiny. Vyznačuje se přírodními materiály nejvyšší kvality (hrubé plátno, bavlna, mosazné komponenty) a originálním designem. Neformální vzhled ji předurčuje ke každodennímu využití, ochraně a transportu DSLR nebo CSC fotoaparátu, objektivů, notebooku / tabletu, a osobních věcí. Pomocí kompresních pásků na bočních stranách lze na brašnu připevnit např. stativ nebo osobní oblečení. Díky použitým materiálům naplňuje brašna řady Africa motto společnosti National Geographic - "Inspirovat každého člověka, aby svým dílem přispěl k ochraně planety."   

  do týdne 2 790 + přidat k porovnání

Novinka Doprava zdarma
Lowepro batoh Fastpack Pro 250 AW III grey

Tříkomorové foto batohy Fastpack AW III  kombinují funkční prvky předchozích produktový řad Fastpack II a Fastpack DV. Batohy se vyznačují moderním nadčasovým designem, funkční konstrukcí (3 samostatné komory), větším úložným prostorem při menší hmotnosti,  rychlým bočním přístupem do fotokomory, samostatnou komorou pro notebook, tablet a dokumenty, novými odolnými vnějšími materiály. 

  na dotaz 3 990 + přidat k porovnání