Novinky

NOVÁ JEDNIČKA JE TU!

NOVÁ JEDNIČKA JE TU!
 • 12. února
 • |
 • 2020

Právě na trh uvádíme nový profesionální fotoaparát. Nabízí úžasnou obrazovou kvalitu v mimořádně kompaktním a lehkém provedení. S novým OM-D E-M1 Mark III poznají profesionální fotografové prakticky neomezené možnosti v jakékoli situaci.

Fotoaparát stvořený pro dokonalé snímky nabízí nejlepší systém stabilizace obrazu na světě, umožňující prodloužit expozici až o 7,5 kroku. Nejnovější OM-D model disponuje novým obrazovým procesorem (TruePic IX), vysoce přesným a rychlým autofokusem a dalšími mimořádnými fotografickými funkcemi.

Prohlédněte si zblízka nový profi foťák OM-D E-M1 Mark III

 E-M1 Mark III - velký display  E-M1 Mark III - tělo E-M1 Mark III - s bleskem

Svou kompaktní a lehkou konstrukcí mění definici pohotového fotoaparátu, a to bez kompromisů ve výkonu nebo kvalitě zobrazení. Ve spojení s rozsáhlou řadou vysoce kvalitních objektivů M.Zuiko nabízí profesionálním tvůrcům prakticky neomezený prostor pro naplnění jejich kreativních vizí. A to při polovičních rozměrech a hmotnosti oproti ostatním systémům s výměnnými objektivy.

Přestože nový profi fotoaparát OM-D E-M1 Mark III nalezne uplatnění ve všech oblastech fotografie, je díky svým schopnostem obzvlášť užitečný v terénu, např. při fotografování divoké přírody, v krajinářské a portrétní fotografii, ale také při natáčení akčních "run-and-gun" videí.

Nechte se provést všemi funkcemi a vylepšeními OM-D E-M1 Mark III

OM-D E-M1 Mark III:

 • Kompaktní a lehké, ale robustní tělo z hořčíkové slitiny, stvořené pro vynikající mobilitu
 • Nejvýkonnější stabilizace obrazu na světě, s možností prodloužení expozice až o 7,5 kroku1
 • Vysoce ceněná odolnost přístrojů Olympus proti povětrnostním vlivům zaručuje ochranu proti prachu mrazu a stříkající vodě
 • Nový obrazový procesor TruPic IX zaručuje svižnou reakci a unikátní fotografické funkce
 • 20,4 MP Live MOS snímač s proslulou technologií SSWF a speciální povrchovou úpravou pro eliminaci prachu
 • AF systém se 121 křížovými zaostřovacími body s fázovou detekcí na obrazovém čipu, s různými možnostmi nastavení a režimy AF Target
 • Vylepšená ergonomie s multifunkčním voličem pro rychlé posouvání AF oblasti.
 • Rozměry: Š 134,1mm x V 90,9mm x H 68,9mm
  Hmotnost: cca. 504g (pouze tělo), 580g (s baterií a SD kartou)

Novinky v e-shopu

Novinka
National Geographic Tripod PHMIDI

Stativ National Geographic PHMIDI je určen pro práci s kompaktními, ultra zoom a CSC (MirrorLess)fotoaparáty. Stativ se vyznačuje kvalitou použitých materiálů, precizním výrobním zpracováním, nízkouhmotností a kompaktními transportními rozměry. Stativ PHMIDI je vyroben z odlehčeného hliníku (nohy) akompozitního plastu (růžice, svorky, hlava). Stativ je osazen 3-osou pákovou hlavou s rychloupínacímmechanismem a vodováhou. Hlavu lze aretovat ve 3 osách pomocí jedné ovládací páky a 2 aretačníchšroubů. Radiální vzpěry mezi nohami a středovou tyčí zvyšují celkovou stabilitu stativu. Stativ je dodávánvčetně transportního pouzdra National Geographic.

  do 4 pracovních dnů 599 + přidat k porovnání

Novinka
National Geographic Africa Camera Insert M

Technická polstrovaná brašna (fotovanička) National Geographic Africa Camera Insert M je ideální pro ochranu a transport DSLR a CSC fotoaparát ua 1-2 objektivů. Lze ji použít samostatně nebo v jakémkoliv cestovním zavazadle příslušné velikosti. Vnější látka je inspirována motivy kulturami afrických domorodých kmenů.

  skladem 699 + přidat k porovnání

Novinka Doprava zdarma
Lowepro batoh Fastpack 250 AW III Black

Tříkomorové foto batohy Fastpack AW III  kombinují funkční prvky předchozích produktový řad Fastpack II a Fastpack DV. Batohy se vyznačují moderním nadčasovým designem, funkční konstrukcí (3 samostatné komory), větším úložným prostorem při menší hmotnosti,  rychlým bočním přístupem do fotokomory, samostatnou komorou pro notebook, tablet a dokumenty, novými odolnými vnějšími materiály. 

  na dotaz 3 490 + přidat k porovnání

Novinka
National Geographic Tripod PH001

Stativ National Geographic PH001 se vyznačuje kvalitou použitých materiálů, precizním výrobnímzpracováním, praktickým a rychlým ovládáním výšky a polohování a možností aretace hlavy odděleně vetřech osách. Stativ je vyroben z odlehčeného hliníku (nohy) a kompozitního plastu (růžice, svorky, hlava), jeosazen 3-osou pákovou hlavou s rychloupínacím mechanismem a vodováhou. Druhá vodováha je osazenana růžici (těle) stativu. Plynulý posuv středové tyče je zajištěn kličkou a ozubeným převodem. Radiální vzpěrymezi nohami a středovou tyčí zvyšují celkovou stabilitu stativu. Stativ je dodáván včetně transportníhopouzdra. Stativ National Geographic PH001 je určen pro práci s DSLR a CSC fotoaparáty.

  do 4 pracovních dnů 1 390 + přidat k porovnání

Novinka Doprava zdarma
Lowepro batoh Fastpack Pro 250 AW III grey

Tříkomorové foto batohy Fastpack AW III  kombinují funkční prvky předchozích produktový řad Fastpack II a Fastpack DV. Batohy se vyznačují moderním nadčasovým designem, funkční konstrukcí (3 samostatné komory), větším úložným prostorem při menší hmotnosti,  rychlým bočním přístupem do fotokomory, samostatnou komorou pro notebook, tablet a dokumenty, novými odolnými vnějšími materiály. 

  na dotaz 3 990 + přidat k porovnání

Novinka Dárek Doprava zdarma
National Geographic Africa Backpack M + stativ ZDARMA

Dvoukomorový batoh National Geographic Africa Backpack M lze v případě potřeby přestavět na jednokomorový cestovní batoh. Spodní fotokomoru můžete přizpůsobit tvar ua velikosti uložené techniky pomocí vyjímatelných dělících příček. Inspirace africkou divočinou mu dodává jedinečný neformální vzhled umocněný použitím přírodních materiálů, jako je hrubé plátno, bavlna a kůže. Díky jejich ošetření speciální impregnací pro větší odolnost tak poskytuje maximální bezpečí pro přepravovaný DSLR nebo CSC fotoaparát, notebook nebo tablet, další objketivy, fotoapříslušenství a stativ osobní věci. Využití přírodních materiálů nejvyšší kvality, dokonalý design a především funkčnost pak naplňují základní motto National Geographic Society: "Inspirovat každého člověka, aby svým dílem přispěl k ochraně planety Země."

  do 4 pracovních dnů 4 290 + přidat k porovnání