Novinky

K E-M1 Mark II objektiv za 34.999 Kč zdarma!

K E-M1 Mark II objektiv za 34.999 Kč zdarma!
  • 1. září
  • |
  • 2020

Chcete se ve fotografování posunout dál a uvažujete o nákup profi techniky? Nyní máme jedinečnou příležitost, jak výrazně ušetřit. Při nákupu profesionálního fotoaparátu Olympus OM-D E-M1 Mark II si můžete vybrat jeden ze dvou super světelných 1.2 PRO objektivů zcela zdarma!

Světově proslulý a mnohonásobně oceněný fotoaparát Olympus OM-D E-M1 Mark II můžete nyní získat s profi objektivem zdarma. A nejedná se o jen tak ledajaký objektiv! Na výběr máte jeden ze dvou super světelných pevných objektivů M.Zuiko PRO, konkrétně 25mm 1.2 PRO nebo 45mm 1.2 PRO, každý v hodnotě 34.999 Kč. Který si vyberete je pouze na vás. 

Jak získat objektiv zdarma

  1. V období od 1. 9. do 31. 10 si zakupte profesionální fotoaparát Olympus OM-D E-M1 Mark II (tělo nebo libovolný kit)
  2. Jakmile vám fotoaparát dorazí, nejpozději do 30. 11. 2020 vyplňte tento formulář, kde si i vyberte jeden z těchto profi objektivů se světelností 1.2 

               M.ZUIKO DIGITAL 25mm 1:1.2 PRO

               M.ZUIKO DIGITAL 45mm 1:1.2 PRO

  3. Po odeslání formuláře a kontrole zadaných údajů vám objektiv zašleme na vámi uvedenou adresu. Vyřízení žádosti a zaslání objektivu může trvat až jeden měsíc.
Jeden z těchto objektivů získáte zdarma při koupi OM-D E-M1 Mark II

Jaký je Olympus OM-D E-M1 Mark II?

O tomto fotoaparátu již bylo napsáno a vyřčeno mnoho. Veskrze by se však všechny charakteristiky daly shrnout do jedné věty. 

"Extrémně odolný, spolehlivý, rychlý a přesný fotoaparát s návykovou ergonomií!"

Mezi přední české profesionální fotografy, kteří na něj fotili mezi prvními a zároveň se nebáli podělit se o své zkušenosti a zážitky s ostatními, patří bezesporu Rostislav Stach a Petr Bambousek. Jejich zkušenosti s OM-D E-M1 Mark II najdete přímo na jejich stránkách pod odkazy níže.

Některé z vybraných článků Rostislava Stacha

Dojmy a testy fotografické techniky Petra Bambouska

Petr Bambousek dokonce učinil test a porovnal vedle sebe světelné objektivy 1.2 PRO. Otestoval je na žánru jemu vlastním, zvířatech a také rostlinách, což ale neznamená, že je nelze stejně dobře použít pro sport, svatby, portréty, street foto a mnoho dalších žánrů. Portrétni a svatební fotky, zachycené právě na 1.2 PRO objektivy můžete shlédnout například u profi fotografky Barbory Gajové. Většina jejich fotografií vznikla také na OM-D E-M1 Mark II. Inspirovat se můžete také na jejím Instagramu.

Pokud tedy chcete upgradovat svoji techniku do profesionální sféry, neváhejte si v následujících dvou měsících (v září a říjnu) pořídit nové OM-D E-M1 Mark II. Jako bonus navíc Vám k tomu "přibalíme" profesionální ultra světelný objektiv dle Vašeho výběru.

Přejeme Vám s novým fotoaparátem i objektivem dobré světlo!

 

Novinky v e-shopu

Novinka
National Geographic Tripod PHMIDI

Stativ National Geographic PHMIDI je určen pro práci s kompaktními, ultra zoom a CSC (MirrorLess)fotoaparáty. Stativ se vyznačuje kvalitou použitých materiálů, precizním výrobním zpracováním, nízkouhmotností a kompaktními transportními rozměry. Stativ PHMIDI je vyroben z odlehčeného hliníku (nohy) akompozitního plastu (růžice, svorky, hlava). Stativ je osazen 3-osou pákovou hlavou s rychloupínacímmechanismem a vodováhou. Hlavu lze aretovat ve 3 osách pomocí jedné ovládací páky a 2 aretačníchšroubů. Radiální vzpěry mezi nohami a středovou tyčí zvyšují celkovou stabilitu stativu. Stativ je dodávánvčetně transportního pouzdra National Geographic.

  do 4 pracovních dnů 599 + přidat k porovnání

Novinka
National Geographic Africa Camera Insert M

Technická polstrovaná brašna (fotovanička) National Geographic Africa Camera Insert M je ideální pro ochranu a transport DSLR a CSC fotoaparát ua 1-2 objektivů. Lze ji použít samostatně nebo v jakémkoliv cestovním zavazadle příslušné velikosti. Vnější látka je inspirována motivy kulturami afrických domorodých kmenů.

  skladem 699 + přidat k porovnání

Novinka Doprava zdarma
Lowepro batoh Fastpack 250 AW III Black

Tříkomorové foto batohy Fastpack AW III  kombinují funkční prvky předchozích produktový řad Fastpack II a Fastpack DV. Batohy se vyznačují moderním nadčasovým designem, funkční konstrukcí (3 samostatné komory), větším úložným prostorem při menší hmotnosti,  rychlým bočním přístupem do fotokomory, samostatnou komorou pro notebook, tablet a dokumenty, novými odolnými vnějšími materiály. 

  na dotaz 3 490 + přidat k porovnání

Novinka
National Geographic Tripod PH001

Stativ National Geographic PH001 se vyznačuje kvalitou použitých materiálů, precizním výrobnímzpracováním, praktickým a rychlým ovládáním výšky a polohování a možností aretace hlavy odděleně vetřech osách. Stativ je vyroben z odlehčeného hliníku (nohy) a kompozitního plastu (růžice, svorky, hlava), jeosazen 3-osou pákovou hlavou s rychloupínacím mechanismem a vodováhou. Druhá vodováha je osazenana růžici (těle) stativu. Plynulý posuv středové tyče je zajištěn kličkou a ozubeným převodem. Radiální vzpěrymezi nohami a středovou tyčí zvyšují celkovou stabilitu stativu. Stativ je dodáván včetně transportníhopouzdra. Stativ National Geographic PH001 je určen pro práci s DSLR a CSC fotoaparáty.

  do 4 pracovních dnů 1 390 + přidat k porovnání

Novinka Doprava zdarma
Lowepro batoh Fastpack Pro 250 AW III grey

Tříkomorové foto batohy Fastpack AW III  kombinují funkční prvky předchozích produktový řad Fastpack II a Fastpack DV. Batohy se vyznačují moderním nadčasovým designem, funkční konstrukcí (3 samostatné komory), větším úložným prostorem při menší hmotnosti,  rychlým bočním přístupem do fotokomory, samostatnou komorou pro notebook, tablet a dokumenty, novými odolnými vnějšími materiály. 

  na dotaz 3 990 + přidat k porovnání

Novinka Dárek Doprava zdarma
National Geographic Africa Backpack M + stativ ZDARMA

Dvoukomorový batoh National Geographic Africa Backpack M lze v případě potřeby přestavět na jednokomorový cestovní batoh. Spodní fotokomoru můžete přizpůsobit tvar ua velikosti uložené techniky pomocí vyjímatelných dělících příček. Inspirace africkou divočinou mu dodává jedinečný neformální vzhled umocněný použitím přírodních materiálů, jako je hrubé plátno, bavlna a kůže. Díky jejich ošetření speciální impregnací pro větší odolnost tak poskytuje maximální bezpečí pro přepravovaný DSLR nebo CSC fotoaparát, notebook nebo tablet, další objketivy, fotoapříslušenství a stativ osobní věci. Využití přírodních materiálů nejvyšší kvality, dokonalý design a především funkčnost pak naplňují základní motto National Geographic Society: "Inspirovat každého člověka, aby svým dílem přispěl k ochraně planety Země."

  do 4 pracovních dnů 4 290 + přidat k porovnání