Novinky

NOVÉ DALEKOHLEDY OLYMPUS ŘADY S

NOVÉ DALEKOHLEDY OLYMPUS ŘADY S
  • 26. října
  • |
  • 2020

Představujeme novou generaci oblíbených dalekohledů se širokým zorným polem a vysokým optickým výkonem. Seznamte se s novými dalekohledy Olympus 8x40 S, 10x50 S a 8-16x40 S.

Nové modely 8x40 S10x50 S a 8-16x40 S přicházejí na trh se zcela novým ergonomickým designem. Jsou vhodné pro všechny, kdo rádi cestují na lehko. Všechny prvky byly uspořádány tak, aby vytvořily kompaktní velikost v odlehčené formě. Speciální protiskluzová povrchová úprava zajišťuje vynikající držení.

Široké zorné pole

Široké zorné pole zaručuje efektivní sledování rychle se pohybujících objektů, jako jsou ptáci nebo sportovci. Asférická optika poskytuje ostrý obraz až k okrajům a současně snižuje zkreslení obrazu. Čočky a prismatické hranoly s jednovrstvou povrchovou úpravou poskytují křišťálově čistý, velice jasný obraz s vysokým rozlišením. Zaostřovací vzdálenost 4, 6 nebo 10m, v závislosti na modelu, umožňuje uživateli sledovat zvířata i z velmi krátkých vzdáleností. Faktory zvětšení se liší od 8násobného nebo 10násobného zvětšení až po silné 8-16násobné přiblížení.

Lehký a ergonomický design

Při vývoji dalekohledů Olympus 8x40 S10x50 S8-16x40 S byl kladen důraz na skladnost, kompaktní rozměry, vhodnou ergonomii a snadné používání. Všechny ovládací prvky byly uspořádány tak, aby vznikly lehké a kompaktní dalekohledy. Aby pozorování zvěře bylo co nejpohodlnější a nejpříjemnější, jsou dalekohledy potaženy speciálním elastickým povrchem. Díky tomu je povrch protiskluzový. Nová pogumovaná rukojeť navíc zaručuje bezpečné držení a prakticky nulovou únavu při dlouhodobém nošení. Velký zaostřovací prstenec, který je nově součástí této řady, byl převzat z dalekohledů Olympus vyšších řad.

Novinky v e-shopu

Novinka Dárek Doprava zdarma
National Geographic Africa Backpack M + stativ ZDARMA

Dvoukomorový batoh National Geographic Africa Backpack M lze v případě potřeby přestavět na jednokomorový cestovní batoh. Spodní fotokomoru můžete přizpůsobit tvar ua velikosti uložené techniky pomocí vyjímatelných dělících příček. Inspirace africkou divočinou mu dodává jedinečný neformální vzhled umocněný použitím přírodních materiálů, jako je hrubé plátno, bavlna a kůže. Díky jejich ošetření speciální impregnací pro větší odolnost tak poskytuje maximální bezpečí pro přepravovaný DSLR nebo CSC fotoaparát, notebook nebo tablet, další objketivy, fotoapříslušenství a stativ osobní věci. Využití přírodních materiálů nejvyšší kvality, dokonalý design a především funkčnost pak naplňují základní motto National Geographic Society: "Inspirovat každého člověka, aby svým dílem přispěl k ochraně planety Země."

  do týdne 4 290 + přidat k porovnání

Novinka Dárek Doprava zdarma
National Geographic Earth Explorer Messenger M + stativ ZDARMA

Ramenní brašna National Geographic Earth Explorer Messenger M je stvořena pro fotografy a cestovatele, kteří ocení možnosti vnitřního rozložení a možnost pomocí pásku na zadní straně brašny uchycení na cestovní kufr. Samozřejmostí jsou odolné vnější materiály ošetřené speciální impregnací pro větší odolnost proti vlhkosti. Pro extrémní klimatické podmínky je součástí všitá pláštěnka AWC. Iddální pro ochranu a bezpečnou přepravu CSC nebo DSLR fotoaparátů, objektivů, notebooku, tabletu a osobních věcí. Objevování nových destinací a kultury je s touto brašnou radost!

  do týdne 3 490 + přidat k porovnání

Novinka Akce Dárek Doprava zdarma
National Geographic Africa Messenger M + stativ ZDARMA

S nadčasovou brašnou National Geographic Africa Messenger M z produktové řady Africa si na svých cestách budete připadat jako uprostřed africké divočiny. Vyznačuje se přírodními materiály nejvyšší kvality (hrubé plátno, bavlna, mosazné komponenty) a originálním designem. Neformální vzhled ji předurčuje ke každodennímu využití, ochraně a transportu DSLR nebo CSC fotoaparátu, objektivů, notebooku / tabletu, a osobních věcí. Pomocí kompresních pásků na bočních stranách lze na brašnu připevnit např. stativ nebo osobní oblečení. Díky použitým materiálům naplňuje brašna řady Africa motto společnosti National Geographic - "Inspirovat každého člověka, aby svým dílem přispěl k ochraně planety."   

  do týdne 2 790 + přidat k porovnání

Novinka Dárek Doprava zdarma
National Geographic Africa Rucksack M + stativ ZDARMA

Tříkomorový batoh National Geographic Africa Rucksack M nabízí variabilní uspořádání vnitřních prostor. Horní a spodní komoru tak můžete propojit, čímž vznikne jednokomorový cestovních batoh. Spodní komoru pak lze přizpůsobit velikosti a tvaru uložené techniky. Díky páskové kožené rukojeti můžete batoh pohodlně přenášet v ruce podél těla. Inspirace africkou divočinou mu dodává jedinečný neformální vzhled umocněný použitím přírodních materiálů, jako je hrubé plátno, bavlna a kůže. Díky jejich ošetření speciální impregnací pro větší odolnost tak poskytuje maximální bezpečí pro přepravovaný DSLR nebo CSC fotoaparát, notebook, fotoapříslušenství a osobní věci každodenní potřeby (dokumenty, diář, psací potřeby, telefon, klíče atd.). Využití přírodních materiálů nejvyšší kvality, dokonalý design a především funkčnost pak naplňují základní motto National Geographic Society: "Inspirovat každého člověka, aby svým dílem přispěl k ochraně planety Země."

  do týdne 5 490 + přidat k porovnání

Novinka Dárek Doprava zdarma
National Geographic Earth Explorer Camera Holster S + stativ ZDARMA

Jednoramenní brašna National Geographic Camera Holster S zaujme originálním a nadčasovým designem, navíc v kombinaci s odolnými materiály (bavlna) slouží jako dokonalá ochrana uložené techniky (Manfrotto Protection System). Její neformální vzhled, tedy nikoliv vzhled klasických foto brašen, zvyšuje bezpečnost uložené fotografické a digitální techniky. Brašna National Geographic Earth Explorer Camera Holster  S je ideálním společníkem na cesty všem dobrodruhům, ať už si berou objemnou digitální techniku nebo preferují cestování "nalehko".

  do týdne 1 690 + přidat k porovnání