Novinky

ZÍSKEJTE CASHBACK NA OBJEKTIVY AŽ 4000 KČ

ZÍSKEJTE CASHBACK NA OBJEKTIVY AŽ 4000 KČ
  • 17. listopadu
  • |
  • 2020

Od 17. listopadu 2020 až do 15. ledna 2021 můžete na 12 vybraných objektivů M.Zuiko Digital získat zpětný bonus až 4.000 Kč. 

Zpětný bonus v hodnotě 2.000 kč a 4.000 Kč získáte zakoupením a registrací jednoho či více objektivů až do 15. ledna 2021. 

Jak na to?

1) V období od 17. listopadu 2020 do 15. ledna 2021 si zakoupíte jeden či více objektivů Olympus M.Zuiko Digital, na které se akce  vztahuje. Seznam najdete níže v článku.

2) Objektiv zaregistrujete na stránce https://olympus-cashback-lens.sales-promotions.com/customer-apply-for-promotion/?lng=cz&country_promotion=29 a vyčkáte, až se vám suma připíše na vámi uvedený účet.

3) Chcete-li získat i 6 měsíční prodloužení záruky, registrujte objektiv také na www.mujolympus.cz

Jaký objektiv si vybrat?

V případě volby objektivu zálěží hodně na vašem oblíbeném žánru a také podmínkách, za kterých fotografujete. V podstatě je tedy dobré vybírat podle ohniska (tedy úhlu záběru) objektivu, a dále podle jeho světelnosti (méně světelné objektivy využijete spíše za denního světla, zatímco vysoce světelné objektivy jsou univerzální a můžete s nimi fotografovat jak ve dne, tak za zhoršeného světla).


Kompaktní rozměry, ostrost, odolnost - takový je univerzální základní objektiv M.Zuiko Digital 12-45mm 1:4.0

 

Širokouhlé objektivy 

M.Zuiko Digital ED 8mm 1:1.8 PRO - ultra světelný širokoúhlý objektiv typu rybí oko - hvězdná obloha, krajiny, sport

M.Zuiko Digital ED 12mm 1:2.0 - pevné super světelné širokoúhlé ohnisko pro interiéry a krajinky

M.Zuiko Digital 17mm 1:1.8 - vynikající kapesní světelný street a reportážní objektiv

M.Zuiko Digital ED 9-18mm 1:4.0-5.6 - kapesní a lehký cestovní širokoúhlé sklo - cestování, krajinky, architektura

 

Pevné a zoomové základní objektivy

M.Zuiko Digital ED 12-45mm 1:4.0 PRO - malý a lehký cestovní univerzál do nepohody, kterému nevadí ani ten nejprudší déšť

M.Zuiko Digital ED 12-40mm 1:2.8 PRO - profesionální super světelný univerzální zoom do všech podmínek

M.Zuiko Digital 25mm 1:1.8 - kapesní a ultra lehký základní objektiv s pevným ohniskem pro vysoce univerzální využití

M.Zuiko Digital ED 25mm 1:1.2 PRO - základní profesionální objektiv s pevným ohniskem s vynikající kresbou a měkkým bokehem

 

Portrétní objektivy

M.Zuiko Digital 45mm 1:1.2 PRO - portrétní profesionální objektiv s pevným ohniskem s vynikající kresbou a velmi měkkým bokehem

M.Zuiko Digital 75mm 1:1.8 PRO - portrétní objektiv s pevným delším ohniskem s brilantní kresbou

 

Teleobjektiv

M.Zuiko Digital 75-300mm 1:4.8-6.7 II - zoomový teleobjektiv na focení zvířat, sportu či jiných vzádlených objektů, které potřebujete přiblížit

 

All-around - neboli všestranný objektiv

M.Zuiko Digital 12-200mm 1:3.5-6.3 - jedno sklo na všechno - univerzální objektiv pokrývající široké krajinky, street foto, portréty, sport, dokument

 

Hodnota zpětných bonusů u jednotlivých objektivů:

2.000 Kč:

M.Zuiko Digital ED 12mm F2
M.Zuiko Digital 17mm F1.8
M.Zuiko Digital 25mm F1.8
M.Zuiko Digital ED 9‑18mm F4‑5.6
M.Zuiko Digital ED 75‑300mm F4.8‑6.7 II
M.Zuiko Digital ED 12‑45mm F4 PRO

4.000 Kč:

M.Zuiko Digital ED 8mm F1.8 PRO
M.Zuiko Digital ED 12‑40mm F2.8 PRO
M.Zuiko Digital ED 25mm F1.2 PRO
M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 PRO
M.Zuiko Digital ED 75mm F1.8
M.Zuiko Digital ED 12‑200mm F3.5-6.3

 

 

Novinky v e-shopu

Novinka
National Geographic Africa Camera Insert M

Technická polstrovaná brašna (fotovanička) National Geographic Africa Camera Insert M je ideální pro ochranu a transport DSLR a CSC fotoaparát ua 1-2 objektivů. Lze ji použít samostatně nebo v jakémkoliv cestovním zavazadle příslušné velikosti. Vnější látka je inspirována motivy kulturami afrických domorodých kmenů.

  do 14 pracovních dnů 699 + přidat k porovnání

Novinka Doprava zdarma
Lowepro batoh Fastpack 250 AW III Black

Tříkomorové foto batohy Fastpack AW III  kombinují funkční prvky předchozích produktový řad Fastpack II a Fastpack DV. Batohy se vyznačují moderním nadčasovým designem, funkční konstrukcí (3 samostatné komory), větším úložným prostorem při menší hmotnosti,  rychlým bočním přístupem do fotokomory, samostatnou komorou pro notebook, tablet a dokumenty, novými odolnými vnějšími materiály. 

  na dotaz 3 490 + přidat k porovnání

Novinka Doprava zdarma
Lowepro batoh Fastpack Pro 250 AW III grey

Tříkomorové foto batohy Fastpack AW III  kombinují funkční prvky předchozích produktový řad Fastpack II a Fastpack DV. Batohy se vyznačují moderním nadčasovým designem, funkční konstrukcí (3 samostatné komory), větším úložným prostorem při menší hmotnosti,  rychlým bočním přístupem do fotokomory, samostatnou komorou pro notebook, tablet a dokumenty, novými odolnými vnějšími materiály. 

  skladem 3 990 + přidat k porovnání

Novinka Dárek Doprava zdarma
National Geographic Africa Backpack M + stativ ZDARMA

Dvoukomorový batoh National Geographic Africa Backpack M lze v případě potřeby přestavět na jednokomorový cestovní batoh. Spodní fotokomoru můžete přizpůsobit tvar ua velikosti uložené techniky pomocí vyjímatelných dělících příček. Inspirace africkou divočinou mu dodává jedinečný neformální vzhled umocněný použitím přírodních materiálů, jako je hrubé plátno, bavlna a kůže. Díky jejich ošetření speciální impregnací pro větší odolnost tak poskytuje maximální bezpečí pro přepravovaný DSLR nebo CSC fotoaparát, notebook nebo tablet, další objketivy, fotoapříslušenství a stativ osobní věci. Využití přírodních materiálů nejvyšší kvality, dokonalý design a především funkčnost pak naplňují základní motto National Geographic Society: "Inspirovat každého člověka, aby svým dílem přispěl k ochraně planety Země."

  do 14 pracovních dnů 4 290 + přidat k porovnání

Novinka Dárek Doprava zdarma
National Geographic Earth Explorer Messenger M + stativ ZDARMA

Ramenní brašna National Geographic Earth Explorer Messenger M je stvořena pro fotografy a cestovatele, kteří ocení možnosti vnitřního rozložení a možnost pomocí pásku na zadní straně brašny uchycení na cestovní kufr. Samozřejmostí jsou odolné vnější materiály ošetřené speciální impregnací pro větší odolnost proti vlhkosti. Pro extrémní klimatické podmínky je součástí všitá pláštěnka AWC. Iddální pro ochranu a bezpečnou přepravu CSC nebo DSLR fotoaparátů, objektivů, notebooku, tabletu a osobních věcí. Objevování nových destinací a kultury je s touto brašnou radost!

  do 14 pracovních dnů 3 490 + přidat k porovnání

Novinka Akce Dárek Doprava zdarma
National Geographic Africa Messenger M + stativ ZDARMA

S nadčasovou brašnou National Geographic Africa Messenger M z produktové řady Africa si na svých cestách budete připadat jako uprostřed africké divočiny. Vyznačuje se přírodními materiály nejvyšší kvality (hrubé plátno, bavlna, mosazné komponenty) a originálním designem. Neformální vzhled ji předurčuje ke každodennímu využití, ochraně a transportu DSLR nebo CSC fotoaparátu, objektivů, notebooku / tabletu, a osobních věcí. Pomocí kompresních pásků na bočních stranách lze na brašnu připevnit např. stativ nebo osobní oblečení. Díky použitým materiálům naplňuje brašna řady Africa motto společnosti National Geographic - "Inspirovat každého člověka, aby svým dílem přispěl k ochraně planety."   

  do 14 pracovních dnů 2 790 + přidat k porovnání