Novinky

Nový firmware pro E-M1X + zaměřovač EE-1 zdarma

Nový firmware pro E-M1X + zaměřovač EE-1 zdarma
  • 19. listopadu
  • |
  • 2020

S novým firmware pro automatické zaostřování ptáků využijete zaměřovací hledáček, který je nyní k E-M1X zdarma!

Nový firmware, který bude volně ke stažení od 3. prosince přinese do vlajkové lodi OM-D E-M1X schopnost automatické detekce a zaostřování ptáků (v rámci funkce Inteligent Subject AF Tracking).

Díky tomu fotoaparát sám rozpozná v záběru ptáka, detekuje ho rámečkem, zaostřovací pole zúží na jeho hlavu a oko a neustále na něj zaostřuje. Nemusíte se tak starta o kompozici a zaostřování najednou, stačí se plně věnovat kompozici. O správné zaopstření se postará fotoaparát sám.

Nový firmware automaticky detekuje a zaostřuje na oči ptáků

V případě, že fotografujete například ptáky v letu, nebo jakékoliv jiné velmi vzdálené objekty, je mnohdy složité je v rámci úzkého úhlu záběru rychle najít. Právě to usnadňuje zaměřovací kolimátor, díky kterému najdete racka na obloze během okamžiku. Pak už jen stačí stisknout spoušť a fotka je hotová.

Zaměřovací hledáček EE-1 (kolimátor) slouží k rychlému a přesnému zakomponování vzdálených objektů

Ke každému nově zakoupenému fotoaparátu E-M1X proto nyní, v době uvedení nového firmware, dáváme zdarma laserový kolimátor EE-1. Pojďme se podívat, jak ho získáte.

Jak na to?

1) V období od 17. listopadu 2020 do 15. ledna 2021 si zakoupíte fotoaparát Olympus OM-D E-M1X.

2) Fotoaparát zaregistrujete na stránce https://olympus-e-m1x-premium.sales-promotions.com/customer-apply-for-promotion/?lng=cz&country_promotion=29 a vyčkáte, až vám zaměřovač přijde poštou na vámi uvedenou adresu.

3) Chcete-li získat i 6 měsíční prodloužení záruky, registrujte objektiv také na www.mujolympus.cz

 

Díky kombinaci nového firmware a hledáčku EE-1 vám už žádný pták neuletí

Novinky v e-shopu

Novinka
National Geographic Africa Camera Insert M

Technická polstrovaná brašna (fotovanička) National Geographic Africa Camera Insert M je ideální pro ochranu a transport DSLR a CSC fotoaparát ua 1-2 objektivů. Lze ji použít samostatně nebo v jakémkoliv cestovním zavazadle příslušné velikosti. Vnější látka je inspirována motivy kulturami afrických domorodých kmenů.

  do 14 pracovních dnů 699 + přidat k porovnání

Novinka Doprava zdarma
Lowepro batoh Fastpack 250 AW III Black

Tříkomorové foto batohy Fastpack AW III  kombinují funkční prvky předchozích produktový řad Fastpack II a Fastpack DV. Batohy se vyznačují moderním nadčasovým designem, funkční konstrukcí (3 samostatné komory), větším úložným prostorem při menší hmotnosti,  rychlým bočním přístupem do fotokomory, samostatnou komorou pro notebook, tablet a dokumenty, novými odolnými vnějšími materiály. 

  na dotaz 3 490 + přidat k porovnání

Novinka Doprava zdarma
Lowepro batoh Fastpack Pro 250 AW III grey

Tříkomorové foto batohy Fastpack AW III  kombinují funkční prvky předchozích produktový řad Fastpack II a Fastpack DV. Batohy se vyznačují moderním nadčasovým designem, funkční konstrukcí (3 samostatné komory), větším úložným prostorem při menší hmotnosti,  rychlým bočním přístupem do fotokomory, samostatnou komorou pro notebook, tablet a dokumenty, novými odolnými vnějšími materiály. 

  skladem 3 990 + přidat k porovnání

Novinka Dárek Doprava zdarma
National Geographic Africa Backpack M + stativ ZDARMA

Dvoukomorový batoh National Geographic Africa Backpack M lze v případě potřeby přestavět na jednokomorový cestovní batoh. Spodní fotokomoru můžete přizpůsobit tvar ua velikosti uložené techniky pomocí vyjímatelných dělících příček. Inspirace africkou divočinou mu dodává jedinečný neformální vzhled umocněný použitím přírodních materiálů, jako je hrubé plátno, bavlna a kůže. Díky jejich ošetření speciální impregnací pro větší odolnost tak poskytuje maximální bezpečí pro přepravovaný DSLR nebo CSC fotoaparát, notebook nebo tablet, další objketivy, fotoapříslušenství a stativ osobní věci. Využití přírodních materiálů nejvyšší kvality, dokonalý design a především funkčnost pak naplňují základní motto National Geographic Society: "Inspirovat každého člověka, aby svým dílem přispěl k ochraně planety Země."

  do 14 pracovních dnů 4 290 + přidat k porovnání

Novinka Dárek Doprava zdarma
National Geographic Earth Explorer Messenger M + stativ ZDARMA

Ramenní brašna National Geographic Earth Explorer Messenger M je stvořena pro fotografy a cestovatele, kteří ocení možnosti vnitřního rozložení a možnost pomocí pásku na zadní straně brašny uchycení na cestovní kufr. Samozřejmostí jsou odolné vnější materiály ošetřené speciální impregnací pro větší odolnost proti vlhkosti. Pro extrémní klimatické podmínky je součástí všitá pláštěnka AWC. Iddální pro ochranu a bezpečnou přepravu CSC nebo DSLR fotoaparátů, objektivů, notebooku, tabletu a osobních věcí. Objevování nových destinací a kultury je s touto brašnou radost!

  do 14 pracovních dnů 3 490 + přidat k porovnání

Novinka Akce Dárek Doprava zdarma
National Geographic Africa Messenger M + stativ ZDARMA

S nadčasovou brašnou National Geographic Africa Messenger M z produktové řady Africa si na svých cestách budete připadat jako uprostřed africké divočiny. Vyznačuje se přírodními materiály nejvyšší kvality (hrubé plátno, bavlna, mosazné komponenty) a originálním designem. Neformální vzhled ji předurčuje ke každodennímu využití, ochraně a transportu DSLR nebo CSC fotoaparátu, objektivů, notebooku / tabletu, a osobních věcí. Pomocí kompresních pásků na bočních stranách lze na brašnu připevnit např. stativ nebo osobní oblečení. Díky použitým materiálům naplňuje brašna řady Africa motto společnosti National Geographic - "Inspirovat každého člověka, aby svým dílem přispěl k ochraně planety."   

  do 14 pracovních dnů 2 790 + přidat k porovnání