Novinky

Nový firmware pro E-M1X + zaměřovač EE-1 zdarma

Nový firmware pro E-M1X + zaměřovač EE-1 zdarma
  • 19. listopadu
  • |
  • 2020

S novým firmware pro automatické zaostřování ptáků využijete zaměřovací hledáček, který je nyní k E-M1X zdarma!

Nový firmware, který bude volně ke stažení od 3. prosince přinese do vlajkové lodi OM-D E-M1X schopnost automatické detekce a zaostřování ptáků (v rámci funkce Inteligent Subject AF Tracking).

Díky tomu fotoaparát sám rozpozná v záběru ptáka, detekuje ho rámečkem, zaostřovací pole zúží na jeho hlavu a oko a neustále na něj zaostřuje. Nemusíte se tak starta o kompozici a zaostřování najednou, stačí se plně věnovat kompozici. O správné zaopstření se postará fotoaparát sám.

Nový firmware automaticky detekuje a zaostřuje na oči ptáků

V případě, že fotografujete například ptáky v letu, nebo jakékoliv jiné velmi vzdálené objekty, je mnohdy složité je v rámci úzkého úhlu záběru rychle najít. Právě to usnadňuje zaměřovací kolimátor, díky kterému najdete racka na obloze během okamžiku. Pak už jen stačí stisknout spoušť a fotka je hotová.

Zaměřovací hledáček EE-1 (kolimátor) slouží k rychlému a přesnému zakomponování vzdálených objektů

Ke každému nově zakoupenému fotoaparátu E-M1X proto nyní, v době uvedení nového firmware, dáváme zdarma laserový kolimátor EE-1. Pojďme se podívat, jak ho získáte.

Jak na to?

1) V období od 17. listopadu 2020 do 15. ledna 2021 si zakoupíte fotoaparát Olympus OM-D E-M1X.

2) Fotoaparát zaregistrujete na stránce https://olympus-e-m1x-premium.sales-promotions.com/customer-apply-for-promotion/?lng=cz&country_promotion=29 a vyčkáte, až vám zaměřovač přijde poštou na vámi uvedenou adresu.

3) Chcete-li získat i 6 měsíční prodloužení záruky, registrujte objektiv také na www.mujolympus.cz

 

Díky kombinaci nového firmware a hledáčku EE-1 vám už žádný pták neuletí

Novinky v e-shopu

Novinka Dárek Doprava zdarma
National Geographic Africa Backpack M + stativ ZDARMA

Dvoukomorový batoh National Geographic Africa Backpack M lze v případě potřeby přestavět na jednokomorový cestovní batoh. Spodní fotokomoru můžete přizpůsobit tvar ua velikosti uložené techniky pomocí vyjímatelných dělících příček. Inspirace africkou divočinou mu dodává jedinečný neformální vzhled umocněný použitím přírodních materiálů, jako je hrubé plátno, bavlna a kůže. Díky jejich ošetření speciální impregnací pro větší odolnost tak poskytuje maximální bezpečí pro přepravovaný DSLR nebo CSC fotoaparát, notebook nebo tablet, další objketivy, fotoapříslušenství a stativ osobní věci. Využití přírodních materiálů nejvyšší kvality, dokonalý design a především funkčnost pak naplňují základní motto National Geographic Society: "Inspirovat každého člověka, aby svým dílem přispěl k ochraně planety Země."

  do týdne 4 290 + přidat k porovnání

Novinka Dárek Doprava zdarma
National Geographic Earth Explorer Messenger M + stativ ZDARMA

Ramenní brašna National Geographic Earth Explorer Messenger M je stvořena pro fotografy a cestovatele, kteří ocení možnosti vnitřního rozložení a možnost pomocí pásku na zadní straně brašny uchycení na cestovní kufr. Samozřejmostí jsou odolné vnější materiály ošetřené speciální impregnací pro větší odolnost proti vlhkosti. Pro extrémní klimatické podmínky je součástí všitá pláštěnka AWC. Iddální pro ochranu a bezpečnou přepravu CSC nebo DSLR fotoaparátů, objektivů, notebooku, tabletu a osobních věcí. Objevování nových destinací a kultury je s touto brašnou radost!

  do týdne 3 490 + přidat k porovnání

Novinka Akce Dárek Doprava zdarma
National Geographic Africa Messenger M + stativ ZDARMA

S nadčasovou brašnou National Geographic Africa Messenger M z produktové řady Africa si na svých cestách budete připadat jako uprostřed africké divočiny. Vyznačuje se přírodními materiály nejvyšší kvality (hrubé plátno, bavlna, mosazné komponenty) a originálním designem. Neformální vzhled ji předurčuje ke každodennímu využití, ochraně a transportu DSLR nebo CSC fotoaparátu, objektivů, notebooku / tabletu, a osobních věcí. Pomocí kompresních pásků na bočních stranách lze na brašnu připevnit např. stativ nebo osobní oblečení. Díky použitým materiálům naplňuje brašna řady Africa motto společnosti National Geographic - "Inspirovat každého člověka, aby svým dílem přispěl k ochraně planety."   

  do týdne 2 790 + přidat k porovnání

Novinka Dárek Doprava zdarma
National Geographic Africa Rucksack M + stativ ZDARMA

Tříkomorový batoh National Geographic Africa Rucksack M nabízí variabilní uspořádání vnitřních prostor. Horní a spodní komoru tak můžete propojit, čímž vznikne jednokomorový cestovních batoh. Spodní komoru pak lze přizpůsobit velikosti a tvaru uložené techniky. Díky páskové kožené rukojeti můžete batoh pohodlně přenášet v ruce podél těla. Inspirace africkou divočinou mu dodává jedinečný neformální vzhled umocněný použitím přírodních materiálů, jako je hrubé plátno, bavlna a kůže. Díky jejich ošetření speciální impregnací pro větší odolnost tak poskytuje maximální bezpečí pro přepravovaný DSLR nebo CSC fotoaparát, notebook, fotoapříslušenství a osobní věci každodenní potřeby (dokumenty, diář, psací potřeby, telefon, klíče atd.). Využití přírodních materiálů nejvyšší kvality, dokonalý design a především funkčnost pak naplňují základní motto National Geographic Society: "Inspirovat každého člověka, aby svým dílem přispěl k ochraně planety Země."

  do týdne 5 490 + přidat k porovnání

Novinka Dárek Doprava zdarma
National Geographic Earth Explorer Camera Holster S + stativ ZDARMA

Jednoramenní brašna National Geographic Camera Holster S zaujme originálním a nadčasovým designem, navíc v kombinaci s odolnými materiály (bavlna) slouží jako dokonalá ochrana uložené techniky (Manfrotto Protection System). Její neformální vzhled, tedy nikoliv vzhled klasických foto brašen, zvyšuje bezpečnost uložené fotografické a digitální techniky. Brašna National Geographic Earth Explorer Camera Holster  S je ideálním společníkem na cesty všem dobrodruhům, ať už si berou objemnou digitální techniku nebo preferují cestování "nalehko".

  do týdne 1 690 + přidat k porovnání