Novinky

ŠIROKOÚHLÉ OBJEKTIVY S BONUSEM AŽ 5200 KČ!

ŠIROKOÚHLÉ OBJEKTIVY S BONUSEM AŽ 5200 KČ!
  • 25. března
  • |
  • 2021

Od 25. března 2021 až do 15. dubna 2021 můžete na 3 vybrané širokoúhlé objektivy M.Zuiko Digital získat zpětný bonus až 5.200 Kč. 

Zpětný bonus v hodnotě 2.700 kč, 4.000 Kč a 5.200 Kč získáte zakoupením a registrací jednoho ze tří širokoúhlých objektivů M.Zuiko. Registraci je nutno provést nejpozději do 30. dubna 2021. 

Jak na to?

1) V období od 25. března 2021 do 15. dubna 2021 si zakoupíte jeden ze širokoúhlých objektivů Olympus M.Zuiko Digital, na které se akce vztahuje. Seznam najdete níže v článku.

2) Objektiv zaregistrujete na této registrační stránce a vyčkáte, až se vám suma připíše na vámi uvedený účet.

3) Chcete-li získat i 6 měsíční prodloužení záruky, registrujte objektiv také na www.mujolympus.cz

 

Nabídka se vztahuje na tyto tří širokouhlé objektivy:

M.Zuiko Digital ED 8mm 1:1.8 PRO - ultra světelný širokoúhlý objektiv typu rybí oko - krajina, sport

 

M.Zuiko Digital ED 7-14mm 1:2.8 PRO - profesionální širokoúhlý objektiv pro focení hvězdné oblohy, krajinek a architektury

 

M.Zuiko Digital ED 9-18mm 1:4.0-5.6 - kapesní a lehký cestovní širokoúhlý objetiv - cestování, krajinky, architektura

 

Hodnota cashbacku jednotlivých objektivů:

2.700 Kč - M.Zuiko Digital ED 9‑18mm F4‑5.6

4.000 Kč - M.Zuiko Digital ED 8mm F1.8 PRO

5.200 Kč - M.Zuiko Digital ED 7‑14mm F2.8 PRO

 

Nevíte, jaký objektiv si vybrat? Poradíme vám

V případě volby objektivu zálěží hodně na vašem oblíbeném žánru a také podmínkách, za kterých fotografujete. V podstatě je tedy dobré vybírat podle ohniska (tedy úhlu záběru) objektivu, a dále podle jeho světelnosti (méně světelné objektivy využijete spíše za denního světla, zatímco vysoce světelné objektivy jsou univerzální a můžete s nimi fotografovat jak ve dne, tak za zhoršeného světla). Více informací o focení širokoúhlými objektivy najdete na blogu Můj Olympus

 

Pokud se zajímáte o focení zvířat a chtěli byste se inspirovat netradičními záběry ze živočišné říše právě širokými skly, přečtěte si skvělý článek Petra Bambouska, "Zvířata trochu zeširoka", kde najdete i spoustu překrásných ukázkových fotografií. 

 

 

 

Novinky v e-shopu

Novinka
National Geographic Africa Camera Insert M

Technická polstrovaná brašna (fotovanička) National Geographic Africa Camera Insert M je ideální pro ochranu a transport DSLR a CSC fotoaparát ua 1-2 objektivů. Lze ji použít samostatně nebo v jakémkoliv cestovním zavazadle příslušné velikosti. Vnější látka je inspirována motivy kulturami afrických domorodých kmenů.

  do týdne 699 + přidat k porovnání

Novinka Doprava zdarma
Lowepro batoh Fastpack 250 AW III Black

Tříkomorové foto batohy Fastpack AW III  kombinují funkční prvky předchozích produktový řad Fastpack II a Fastpack DV. Batohy se vyznačují moderním nadčasovým designem, funkční konstrukcí (3 samostatné komory), větším úložným prostorem při menší hmotnosti,  rychlým bočním přístupem do fotokomory, samostatnou komorou pro notebook, tablet a dokumenty, novými odolnými vnějšími materiály. 

  na dotaz 3 490 + přidat k porovnání

Novinka Doprava zdarma
Lowepro batoh Fastpack Pro 250 AW III grey

Tříkomorové foto batohy Fastpack AW III  kombinují funkční prvky předchozích produktový řad Fastpack II a Fastpack DV. Batohy se vyznačují moderním nadčasovým designem, funkční konstrukcí (3 samostatné komory), větším úložným prostorem při menší hmotnosti,  rychlým bočním přístupem do fotokomory, samostatnou komorou pro notebook, tablet a dokumenty, novými odolnými vnějšími materiály. 

  na dotaz 3 990 + přidat k porovnání

Novinka Dárek Doprava zdarma
National Geographic Africa Backpack M + stativ ZDARMA

Dvoukomorový batoh National Geographic Africa Backpack M lze v případě potřeby přestavět na jednokomorový cestovní batoh. Spodní fotokomoru můžete přizpůsobit tvar ua velikosti uložené techniky pomocí vyjímatelných dělících příček. Inspirace africkou divočinou mu dodává jedinečný neformální vzhled umocněný použitím přírodních materiálů, jako je hrubé plátno, bavlna a kůže. Díky jejich ošetření speciální impregnací pro větší odolnost tak poskytuje maximální bezpečí pro přepravovaný DSLR nebo CSC fotoaparát, notebook nebo tablet, další objketivy, fotoapříslušenství a stativ osobní věci. Využití přírodních materiálů nejvyšší kvality, dokonalý design a především funkčnost pak naplňují základní motto National Geographic Society: "Inspirovat každého člověka, aby svým dílem přispěl k ochraně planety Země."

  do týdne 4 290 + přidat k porovnání

Novinka Dárek Doprava zdarma
National Geographic Earth Explorer Messenger M + stativ ZDARMA

Ramenní brašna National Geographic Earth Explorer Messenger M je stvořena pro fotografy a cestovatele, kteří ocení možnosti vnitřního rozložení a možnost pomocí pásku na zadní straně brašny uchycení na cestovní kufr. Samozřejmostí jsou odolné vnější materiály ošetřené speciální impregnací pro větší odolnost proti vlhkosti. Pro extrémní klimatické podmínky je součástí všitá pláštěnka AWC. Iddální pro ochranu a bezpečnou přepravu CSC nebo DSLR fotoaparátů, objektivů, notebooku, tabletu a osobních věcí. Objevování nových destinací a kultury je s touto brašnou radost!

  do týdne 3 490 + přidat k porovnání

Novinka Akce Dárek Doprava zdarma
National Geographic Africa Messenger M + stativ ZDARMA

S nadčasovou brašnou National Geographic Africa Messenger M z produktové řady Africa si na svých cestách budete připadat jako uprostřed africké divočiny. Vyznačuje se přírodními materiály nejvyšší kvality (hrubé plátno, bavlna, mosazné komponenty) a originálním designem. Neformální vzhled ji předurčuje ke každodennímu využití, ochraně a transportu DSLR nebo CSC fotoaparátu, objektivů, notebooku / tabletu, a osobních věcí. Pomocí kompresních pásků na bočních stranách lze na brašnu připevnit např. stativ nebo osobní oblečení. Díky použitým materiálům naplňuje brašna řady Africa motto společnosti National Geographic - "Inspirovat každého člověka, aby svým dílem přispěl k ochraně planety."   

  do týdne 2 790 + přidat k porovnání